Op maandagmorgen werd de motor gestart en ging het via de snelwegen naar Calais, waar we omstreeks 8u konden inschepen. Na een rustige overzet kwamen we aan in Dover (kaart). Via de A20 (M20) en de M25 reden we langsheen Londen om daarna de M3 te kiezen richting Southampton...
Op dinsdag 21 juli was het dan zover. Via de gebruikelijk route ging het naar Calais en daar de ferry op naar Dover. Al over de M-wegen (M20 - M26 - M25) langsheen Londen, aan Exit 12 richting "Southampton" tot aan Exit 3...
Ook dit jaar stond de reisbestemming vroeg vast. In tegenstelling met vorige reizen naar Groot-Britttannië maakten we geen gebruik van een reisbureau. De ferry werd rechtstreeks geboekt bij de maatschappij en de B&B's via Edwin (The New Forest)...